Житловий комплекс Spectrum

Житловий комплекс з елементами пост модернізму і стилю high-tech у м. Рівне

Масштаб

1:100

Розмір

1720х1780 мм

Термін

30 днів

На території комплексу розміщується вісім багатоповерхових будинків.

Макет відтворює особливості даного проекту: складний рельєф (перепад в одинадцять метрів); лоджії, які ховаються в глиб зовнішньої стіни; нестандартна орієнтації скатів даху; багато острівців зелені, велодоріжка, два дитячих майданчики з місцями для відпочинку, спортивна зона; паркінг та зупинка громадського транспорту.

Житлові будинки

Складний рельєф (перепад в одинадцять метрів) ділянки диктує різнорівневе розміщення будинків, які мають різну поверховість. На перших поверхах передбачені виходи на тераси з своїм двориком і місцем для барбекю.

Фасади

Не мають жодних виступаючих елементів, в проекті передбачені лоджії, які ховаються в глиб зовнішньої стіни. Кольористика фасадів розділена чотирма кольорами: устрично- білий, винно-червоний, блідо-оливковий та колір коричневої міді. Завдяки нестандартній орієнтації скатів даху.

Територія

Розділена на зони. Внутрішній простір між будинками передбачено ізолювати від транспорту, тому тут розміщена тільки пішохідна зона. На ній знаходиться багато острівців зелені, квітники, в’ючі рослини і декоративні сходи для зручності пересування по рельєфу. В’їзд на зону паркінгу здійснюється через контрольно-пропускні пункти із шлагбаумами.

Інфраструктура

Неподалік житлового комплексу буде розташований торговий центр та зупинка громадського транспорту. На території комплексу запроектовано два дитячих майданчики з місцями для відпочинку, спортивна зона і вело доріжка, яка пролягає по периметру пішохідної зони біля будинків. Також на парковці передбачено місця для сміттєвих контейнерів.

Освітлення

На макеті застосовано три типи: внутрішнє освітлення будинків, дворове освітлення пішохідної зони – низькі паркові ліхтарі і освітлення території паркінгу - високі вуличні ліхтарі.

Матеріали

ПВХ, папір, картон, фанера, дерево, ABS, акрил, мідь, льон.

Макет розроблений в масштабі 1:100. Розміри підмакетника – 1 720 х 1 780 мм.