Макет житлового комплексу Lux House

Макет житлового комплексу, який побудований у центральній частині міста Рівне біля зони парку

Масштаб

1:50

Розмір

2100х1850 мм

Термін

40 днів

Це масштабний макет-проект житлового комплексу. Завдання, які стояли перед виготовленням, це передати характер рельєфу і всю насиченість архітектури в заданому масштабі. Особливо це відобразилося на: декоративних елементах фасаду, карнизах, засклених лоджіях, криволінійних формах стін та балконах.

Макет має три зони освітлення, також підсвітка логотипу.

Житловий будинок

Є справжнім шедевром макетного мистецтва. Чотири кути будинку є циліндричної форми, трапляються також трапецевидні елементи. Складається з 8-ми поверхів, 80-ти квартир, кожна з яких має окремий балкон. Будинок має два індивідуальних освітлення: квартир та логотипу.

Фасад

Виконаний у пастельних відтінках з численними елементами модерну - карнизи, декоративні русти, засклені лоджії та відкриті балкони з акриловими перилами. Усі вище перелічені фрагменти детально відображені у макеті. Русти і карнизи виконані в об’ємі що додає відчуття справжнього будинку.

Якісне, детальне та реалістичне виконання робіт такої складності потребує високого професіоналізму.

Паркінг

На макеті можна детально розгледіти підземний паркінг. Складається з контрольно-пропускного корпусу, заїзду та безпосередньо парковки. Також має індивідуальне освітлення. Стилістика фасаду паркінгу ідентична будинку.

“Layup”

Усі віконні елементи у макеті виготовлені за спеціальною технологією “lay-up”, яка при внутрішньому чи зовнішньому, денному чи штучному освітленні дає максимально реалістичні відчуття.

Рельєф

Ще однією цікавинкою є рєльєф цього комплексу, його різниця по краях макету коливається до 20 см. (масштаб 1:50). Усі перходи і нюанси території виконані у проекті.

Розваги/Багоустрій

На території комплексу є є справжні баскетбольний та волейбольний майданчики, на яких Ви зможете з легкістю розгледіти усю розмітку на ігрових полях.

Обов’язковим моментом у макетуванні комплексів є озеленення - різноманітні дерева, кущі, газон.

Дитяча територія

Для наших найменших і найдорожчих діточок наш Архітектор-макетолог розробив спеціальний дитячий комплекс у цікавій вигадливій формі - яскрава пісочниця, гірка- дракончик, качелі на рівновагу. Також на території комплексу є паркові лавочоки.

Також не менш важливим є розмітка, бардюри, і те, без чого точно макет не буде довершеним - люди і машини.